Pilen on pragmaatiliselt romantiline Rootsi jalgratas, mis on pühendatud inimestele, kes hindavad kvaliteeti ja läbimõeldud konstruktsiooniga jalgrattaid. Jalgrattaid valmistab perefirma Rootsis, külas nimega  Gamleby,   mis asub ilusal Rootsi rannikul.
Mõned mudelid - tuhanded variandid
Pilen jalgrattad on saadaval mõnes põhimudelis ( neli ). Põhimudeleid saab kohandada mitmesugusteks variantideks, mida nimetatakse versioonideks, saate valida, kuidas teie erimudel välja näeb ja kuidas on ta varustatud. Valige värviskeem ja komponendid vastavalt oma maitsele. Pilen ehitab teile jalgratta ja  tarnib meie kui oma Pileni esindajale - vaid mõne nädala jooksul.
Pileni jalgrattad on ehitatud vanade traditsiooniliste Rootsi inseneritraditsioonide vaimus, kus sõidumõnu, ohutus ja kasutusvabadus on peamised alustalad. Midagi ei jäeta juhuse hooleks. Kõige väiksemad osad on ka läbimõeldud ja arvesse võetud. Sõna kvaliteet kordub igas jalgratta osas ja tervikus. Tere tulemast valima omale kvaliteetset jalgratast mitmetuhandeteks kilomeetriteks.  Saamaks paremat ülevaadet kontakteeru meiega e-kirjaga: info@rattaosad.ee või mobiiltelefoni vahendusel (tööpäevadel 9:00-18:00) +(372)5283038